BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

sadizmo protrūkiai

Kuka dainuoja (a la Telebimbam “Musės” motyvais, šiek tiek išlaikydama tą pačią melodiją): “Muuuusiu sita mažą lialyte… su muliuote.. (nukrypimas absoliutus nuo ritmo.. muliuotes vertimas “liniuote”).. nekad nedaudausiu….”


Ačiu Telebimbam.. Vaiko fantazija ties žodžiu “mušiu” dirba be apribojimų. :)


 

Rodyk draugams

namų skandinimas

Vakar Kuka susiklijavo visas rankas saldainiais, dėl ko mama pasiuntė plautis rankų. Žinoma, Kuka plovėsi jas neskubėdama, tiksliau- užsižaidė su vandeniu. Po kiek laiko, keistai greitai nutraukusi žaidimus parkūrė į kambarį ir iki ausų šlapia ėmė bambėti “Kuka bijo, kuka bijo”.. Kadangi vanduo vis dar tebebėgo, mama nuėjo į virtuvę aiškintis baimių priežasties. Ir ką gi matome? Vanduo liejasi laisvai, kriauklė užkišta, virtuvė paskendusi vandenyje.. Žodžiu ekstra buvo išgriebti visi skalbimui paruošti rūbai iš skalbimo mašinos ir sukloti po virtuvę.. Kaimynai ne perseniausiai remontą pasidarė.. O Kuka susidomėjusi stebėjo procesą ir piktinosi šlapiomis pėdkelnėmis..

Rodyk draugams

Aš (mamos užrašai)

Kuka vakar vakare pirmą kartą įvardijo save “aš’, tokia euforija apėmė. Situacija buvo super paprasta. Mergaitė ruošėsi miegoti ir liepė mamai nuvilkti maikę. Mama atsakė: “pati nusivilk, juk moki”. O ten kakliukas siauras, Kuka purto galvą ir graudžiai sako: “Aš muoku..” Mama nusijuokė: “Norėjai pasakyti, kadnemoki?” Kuka: “Aaaa-a”

Rodyk draugams

Ašaros kaip pupos

Kuka nenori eiti miegoti, verkia graudžiai. Mama šiaip taip susitaria, kad jau laikas tokiems mažučiams miegoti ir Kuka nustoja verkusi. Mama liepia pūsti nosį. Kuka pučia ir mamai norint išnešti nosinaitę graudžiai sako: popieriuką… akytės vanduo..


 


LInksmiau. Šeštadienį mama parvežė lauktuvių iš sostinės kėglius. Kukai labai patiko žaisti. Sustato kėglius ir išdidžiai sako: Jėgliai siedi..

Rodyk draugams