BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Si-si-da (mamos įrašas)

Namuose turime mistinį naują gyventoją. Si-si-da. Ilgai teko pasikankinti, kol buvo bent jau preliminariai gautas Si-si-dos paaiškinimas, nes iki to, buvo absoliuti mistika. Kiek vėliau Kuka davė paaiškinimą, kad “Si-si-da miega” ir dūrė pirštu i miegamaji. Deja, eiti ir parsivesti tą Si-si-da ji griežtai atsisakė viską suversdama tamsos baimei. Dieną Si-si-da irgi miega, bet Kuka jos ar jo niekam vistiek nerodo?


Medalis tam, kas pasakys, kas vis tik per gyvis ta Si-si-da…

Rodyk draugams

Mitia (mamos įrašas)

Žiūrime filmą. Kuka zylioja aplink. Filme vyriškis guli komoje, o jo žmona rauda ir vis šaukia: “Mitia, mitia..” Kuka netikėtai neišlaiko ir atsisukusi pretenzingai moteriškei televizoriuje sako: “Mitia miega”.. :))

Rodyk draugams

Maudynės

Kuka maudosi kartu su mama. Po ilgo pleškenimosi po vandenį, mama nusprendžia nusiprausti po dušu, į ką Kuka mikliai reaguoja slėpdamasi po dušo užuolaidomis su pagrasinimu: “Būk viena”.

Rodyk draugams

Eksperimentai

Pasaulį pažinti gera. Šiandien pasisiojau ant mamos marškinėlių. Pasiklojau ir pasisiojau.. Šiaip, pažiūrėti kaip į juos siusiukas subėgs. Subėgo.. Per užpakalį negavau.. huh.. Vos ne vos išsivyniojau.. Va, dabar guliu ant sofos ir kaip niekur nieko dainas dainuoju..

Rodyk draugams